Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Feminine Shirt In Demin

Art nr: 2612185799170

      • Classic krage
      • Enkel manschett
      • Feminin modell
      • Ledig stil
      • Utan knappslå
      • Rundad Fåll
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Cotton.
      AEU Size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6768697071727374
      FSleevelength80,581,582,583,584,685,7586,487
    245 $
    Så mäter du

Produktinformation

Denna denimblåa skjortan har en feminin modell, detaljerad med kolafärgad sömmar och en något rundad fåll, som är lätt att stoppa i ett par snygga byxor. Denna skjorta är ett perfekt val för en avslappnad dag på kontoret.
© 2018 AB Stenströms Skjortfabrik All rights reserved
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.