Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Black Feminine Shirt In Poplin Stretch

Art nr: 2522202913600

      • Feminin modell
      • Två insnitt i ryggen, för att ge en skräddarsydd silhuett
      • Stretch
      • Slät knappslå
      • Svarta knappar
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C, steam-ironing may be a risk . Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 96% Cotton 4% Lycra.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd9498102106111116121126
      CMidjevidd8084889297102107112
      DBottenvidd98102106110115120125130
      ERygglängd6667686970717273
      FÄrmlängd8080,58181,58282,7583,484
    $225
    Så mäter du

Produktinformation

Svart skjorta av bomull poplin stretch I feminine modell. Detaljerad med enkla manschetter, pärlemoknappar och Stenströms broderat på innerkanten av knappslutet. Med rundad nederkant är den perfekt för att stoppa i byxorna.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.