Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Flower Patterned Feminine Linen Shirt

Art nr: 2610006642031

      • Feminin passform
      • Vit bas
      • Blommigt mönster i marinblått och ljusblått
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Linen.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd80,581,582,583,584,585,58686,5
    $132$265
    Så mäter du

Produktinformation

Den här linneskjortan är det feminina valet för varmare dagar. Skuren från linne som andas för en skräddarsydd passform. Detaljerad med ett blommigt mönster i ljusblått och marinblått på vit bakgrund. Rulla upp ärmarna och bär den instoppad i ett par shorts för en avslappnad, carefree-stil.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.