Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Blue Feminine Shirt, Stretch

Art nr: 2610007136100

      • Feminin passform
      • Vita knappar
      • Enkla manschetter
      • Klassisk krage
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Cotton.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd8286909499104109114
      DBottenvidd98102106110115120125130
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd80,581,582,583,584,585,58686,5
    $265
    Så mäter du

Produktinformation

En blå skjorta är det där otroligt användbara plagget vi alla behöver. Skuren från fin bomull med aning av lyster och med en vävd mekanisk stretch för en feminin passform. Detaljerad med pärlemorknappar i vitt och en klassisk krage.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.