Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Light Blue Striped Feminine Blouse

Art nr: 2610026602122

      • Feminine passform
      • Vita knappar
      • Randig i vitt & ljusblått
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Linen.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd80,581,582,583,584,585,58686,5
    117 $235 $
    Så mäter du

Produktinformation

Den här feminina skjortan är skuren från linne som andas för en feminin passform. Randig i ljusblått och vitt och detaljerad med klassisk krage och enkla justerbara manschetter. Detta avslappnade plagg är utmärkt för varmare dagar, rulla upp ärmarna och bär den till ett par shorts.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.