Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Light Blue Striped Feminine Blouse

Art nr: 2610026602122

      • Feminine passform
      • Vita knappar
      • Randig i vitt & ljusblått
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Linen.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd80,581,582,583,584,585,58686,5
    235 $
    Så mäter du

Produktinformation

Den här feminina skjortan är skuren från linne som andas för en feminin passform. Randig i ljusblått och vitt och detaljerad med klassisk krage och enkla justerbara manschetter. Detta avslappnade plagg är utmärkt för varmare dagar, rulla upp ärmarna och bär den till ett par shorts.
© 2019 AB Stenströms Skjortfabrik All rights reserved
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.