Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Light Pink Floral Feminine Shirt

Art nr: 2610036626511

      • Feminin passform
      • Ljusrosa bas med blommigt mönster
      • Dold knappslå
      Machine wash, permanent press. Water temperature not above: 30°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C, steam-ironing may be a risk . Dry clean, any solvent except Trichloroethylene, mild process. 100% Viscose.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd74757677787979,580
    295 $
    Så mäter du

Produktinformation

Ljusrosa skjorta med blommigt monster skuren för en feminin, skräddarsydd passform. Detaljerad med ett blommigt mönster på en ljusrosa bas med lyster. Klassisk krage och långärmad. Matcha den till ett par jeans för en avslappnad stil.
© 2019 AB Stenströms Skjortfabrik All rights reserved
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.