Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Bicycles Feminine Linen Shirt

Art nr: 2610046651061

      • Feminin passform
      • Vit bakgrund
      • Cykelmönster
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Linen.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd46100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd80,581,582,583,584,585,58686,5
    265 $
    Så mäter du

Produktinformation

Skjorta med cykel-tema skuren från linne för en feminin, skräddarsydd passform. Detaljerad med klassisk krage och vita knappar. Kombinera med jeans för en avslappnad stil.
© 2019 AB Stenströms Skjortfabrik All rights reserved
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.