Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Navy Lace Shirt

Art nr: 2610066556170

      • Marinblå spets
      • Knappar framtill
      • Enkla manschetter
      Machine wash. Water temperature not above: 30°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Polyamide.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6970717273747576
      FÄrmlängd8081828384,185,385,986,5
    265 $
    Så mäter du

Produktinformation

Det perfekta plagget för säsongens kommande festligheter. Bär den som den är eller med ett linne under, tillsammans med en dressad kjol eller ett par kostymbyxor för en elegant stil. Blusen har en knäppning framtill och enkla manschetter.

Finns även som

© 2018 AB Stenströms Skjortfabrik All rights reserved
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.