Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

White Micro Patterned Feminine Blouse With Bow Collar

Art nr: 2610256683000

      • Feminin passform
      • Knytkrage
      • Pärlemorknappar
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Cotton supima.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd74757677787979,580
    295 $
    Så mäter du

Produktinformation

Den här vita knytblusen är otroligt versatil och passar i mängder av sammanhang, både på och utanför kontoret. Den är mikromönstrad men ser på avstånd enfärgad ut. Skuren från supima cotton för en feminin passform och är prydd med dolda pärlemorknappar i vitt och enkla justerbara manschetter.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.