Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Striped Feminine Blouse With Frill Details

Art nr: 2610326568322

      • Feminin modell
      • Grå-och vitrandig
      • Veckad krage och manschetter
      • Dolda knappar
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Cotton.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd80,581,582,583,584,585,58686,5
    $147$295
    Så mäter du

Produktinformation

Denna blus är skuren från lätt och glansig bomull i en feminin siluett. Blusen är vit och grårandig med veckad ståkrage och manschetter. Passar lika bra på kontoret som på helglunchen. Kan med fördel kombineras med vita jeans, kostymbyxor eller kjol.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.