Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Feminine Blouse With Frill Details

Art nr: 2610497136100

      • Feminin passform
      • Veckad detalj längs knappslå
      • Veckad ståkrage
      • Veckade manschetter
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Cotton.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd74757677787979,580
    295 $
    Så mäter du

Produktinformation

Den här blusen har en feminin siluett och veckade detaljer längs krage och knappslå. Passar lika bra på kontoret som på helgen. Bär den till ett par kostymbyxor eller jeans för en avslappnad stil.
© 2019 AB Stenströms Skjortfabrik All rights reserved
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.