Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

White Feminine Shirt With Tie Cuffs

Art nr: 2610577136000

      • Feminin passform
      • Knut i manschett
      • Utanpåliggande knappslå
      • Pärlemorknappar
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Cotton.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd7980818283848586
    137 $275 $
    Så mäter du

Produktinformation

Den här skjortan är skuren från mjuk bomull för en feminin passform. Detaljerad med band runt manschetter, utanpåliggande knappslå och vita Pärlemorknappar. Bär den instoppad i ett par croppade byxor.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.