Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Seashell Patterned Feminine Shirt, Short Sleeves

Art nr: 2610616633051

      • Feminin passform
      • Kortärmad
      • Snäckskalsmönster
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Cotton.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd31323334353636,537
    265 $
    Så mäter du

Produktinformation

Den här feminina skjortan har korta ärmar, ett snäckskalsmönster i blå, gröna och rosa nyanser på en bakgrund i off-white och en klassisk krage. Den här skuren för en feminin siluett. Vi föreslår att du bär den till shorts eller en kjol för en avslappnad look.
© 2019 AB Stenströms Skjortfabrik All rights reserved
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.