Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

White Linen Singoalla Blouse

Art nr: 2610626152000

      • Subtilt A-linjeformad
      • Singoalla-hals
      • 3/4 ärmar
      • Plisserade ärmslut
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Linen.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd909498102107112117122
      DBottenvidd102106110114119124129134
      ERygglängd6465666768697071
      FÄrmlängd59,560,561,562,463,364,164,564,9
    215 $
    Så mäter du

Produktinformation

Linneblusen har en given plats i garderoben. Perfekt för en lunch date med kompisarna, eller under sommarmånaderna på kontoret. Denna blus har veckade manschetter och en elastisk Singoalla ringning som ger en intressant detalj.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.