Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Renaissance Silky Blouse W Bow

Art nr: 2610706769111

      • Feminin passform
      • Mönster med löv
      • Blank yta
      • Knyt i halsringning
      Machine wash, permanent press. Water temperature not above: 30°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C, steam-ironing may be a risk . Dry clean, any solvent except Trichloroethylene, mild process. 100% Viscose.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd5052545658,56163,566
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd104108112116121126131136
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd7879808182,12583,2583,87584,5
    $325
    Så mäter du

Produktinformation

Ljusblå blus med ett varmgult mönster föreställande virvlande blad likt en renässansmålning. Tyget är en blank och följsam viskos som har ett fint fall. Bär den till ett par tvättade jeans för en avslappnad stil eller till kostymbyxor för en modern kontorsstil.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.