Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Black Feminine Silk Blouse With Bow Collar

Art nr: 2650092819600

      • Svart
      • Feminin passform
      • Dold knäppning
      • Bow tie collar
      Machine wash, permanent press. Water temperature not above: 30°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C, steam-ironing may be a risk . Dry clean, any solvent except Trichloroethylene, mild process. 95% Silk 5% Spandex.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd79,5104108112117122127132
    385 $
    Så mäter du

Produktinformation

Den här svarta knytblusen är gjord av glansigt silke, skuren för en feminin passform. Tillagd stretch gör den bekväm att bära. Fina detaljer så som dolda knappar, veckade manschetter och en stilren knut som kan knytas upp för en mer avslappnad look.
© 2018 AB Stenströms Skjortfabrik All rights reserved
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.