Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Pink Feminine Silk Blouse With Bow

Art nr: 2650176056500

      • Feminin modell
      • Matt siden stretch
      • Knytkrage
      91% Silk 9% Spandex.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd104108112116121126131136
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd73,574,575,576,577,578,57979,5
    $365
    Så mäter du

Produktinformation

Knytblus skuren i en feminin något lös passform. Den matta sidenkvaliteten har adderad stretch som gör den skön att bära och säkertsäller en fin passform. Vi föreslår att du bär den till kostymbyxor eller kjol.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.