Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Yellow Feminine Silk Top

Art nr: 2650212819720

      • Feminin passform
      • Matt yta med lyster
      • Kortärmad
      • Siden med stretch
      Machine wash, permanent press. Water temperature not above: 30°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C, steam-ironing may be a risk . Do not dry clean. 95% Silk 5% Spandex.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd98102106110115120125130
      CMidjevidd9296100104109114119124
      DBottenvidd98102106110115120125130
      ERygglängd6465666768697071
      FÄrmlängd35363738394040,541
    $325
    Så mäter du

Produktinformation

Den här blusen är skuren från siden med lyster med adderad stretch för en feminin passform. Detaljerad med en rundringad hals, en knapp i nacken och korta ärmar. Den är toppen passar till allt. Bär till kjol, kostymbyxor eller jeans för en avslappnad stil.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.