Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Black Feminine Blouse With High Neck

Art nr: 2650282819600

      • Svart
      • Blixtlås i rygg
      • Hög krage
      Machine wash, permanent press. Water temperature not above: 30°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C, steam-ironing may be a risk . Do not dry clean. 95% Silk. 5% Spandex.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd9498102106111116121126
      CMidjevidd909498102107112117122
      DBottenvidd889296100105110115120
      ERygglängd5354555657585960
      FÄrmlängd52,553,554,555,556,62557,7558,37559
    Så mäter du

Produktinformation

Den här blusen är skuren från silk georgette med stretch för en smickrande och kort passform, prydd med hög krage, 3/4-ärmar och stängs med blixtlås i rygg. Utmärkt för kontoret eller helglunchen. Vi föreslår att du bär den till matchande kjol eller kostymbyxor.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.