Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Floral Patterned Feminine Shirt

Art nr: 2610006735401

      • Feminin passform
      • Blommigt mönster
      • Klassisk krage
      • Slät front
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Cotton.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd8286909499104109114
      DBottenvidd98102106110115120125130
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd80,581,582,583,584,585,58686,5
    $138$275
    Så mäter du

Produktinformation

Blommigt mönstrad skjorta i modell Feminin som har en något skräddarsydd midja. Tyget har en blek pistagegrön bakgrund som är prydd med ett flerfärgat blommigt mönster i gröna och blå toner. Detaljerad med klassisk krage, slät front och enkla manschetter. Vi föreslår att du bär den till kostymbyxor på kontoret eller till jeans för en mer avslappnad stil.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.