Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Sofie Feminine Shirt Bridle Viscose

Art nr: 2610006820201

      • Feminin passform
      • Hästinspirerat print
      • Viskos
      • Slät front med beige knappar
      Machine wash, permanent press. Water temperature not above: 30°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C, steam-ironing may be a risk. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene, mild process. 100% Viscose.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd8286909499104109114
      DBottenvidd98102106110115120125130
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd80,581,582,583,584,585,58686,5
    $138$275
    Så mäter du

Produktinformation

Denna feminina skjorta är gjord av lätt viskos som andas och har en feminin passform. Skjortan har ett hästinspirerat mönster med bruna läderremmar tryckt på en krämvit bakgrund, en klassisk krage, enkla manschetter och beigea knappar. Bär den till ett par jeans eller ett par kostymbyxor.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.