Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Sofie Feminine Shirt Printed Flower

Art nr: 2610006821561

      • Feminin passform
      • Print med blommor
      • Satin stretch
      • Slät front med beige knappar
      Machine wash, permanent press. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C, steam-ironing may be a risk. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene, mild process. 98% Cotton. 2% Elastane.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd8286909499104109114
      DBottenvidd98102106110115120125130
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd80,581,582,583,584,585,58686,5
    $128$255
    Så mäter du

Produktinformation

Denna feminina skjorta är gjord av ett stretchigt bomullstyg som är något styvare. Ett livligt och färgstarkt blommigt mönster i orangea och röda toner på en benvit bakgrund. Bär den till ett par jeans eller kostymbyxor för en snygg och klassisk look.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.