Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Coral Striped Waist Tie Shirt

Art nr: 2610856604522

      • Blockränder i vit & korall
      • Slät front
      • Waist tie front
      • Panama Pinpoint Oxford
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Cotton.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd909498102107112117122
      DBottenvidd96100104108113118123128
      ERygglängd5354555657585960
      FÄrmlängd74757677787979,580
    $133$265
    Så mäter du

Produktinformation

Den här skjortan passar perfekt att bära på lediga varma sommardagar i city. Gjord i lätt och andningsbar bomull Oxford med invävda blockränder. Skjortan har en knäppning med slät front, vita knappar och enkla manschetter. Knuten i framtill förstärker den feminina siluetten. Bär till shorts eller kjol för en chic sommarlook.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.