Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

White Sleeveless Frill Blouse

Art nr: 2610876752000

      • Vit
      • Ärmlös
      • Rundringad
      • Volangdetalj framtill
      • Poplin stretch
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 78% CO 20% PA 2% EA.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd9498102106111116121126
      CMidjevidd96100104108113118123128
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd5859606162636465
      FÄrmlängd64656667686969,570
    $98$195
    Så mäter du

Produktinformation

Poplin är ett skönt material att klä sig i under varma sommardagar. Den här blusen har adderad stretch för en optimal och bekväm passform. Det känns svalt, andas och har en krispig känsla. Den här toppen är prydd med en fin volangdetalj framtill. Bär tillsammans med jeans eller shorts för en avslappnad ledig stil.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.