Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Light Blue Blouse Wide Puff Sleeves

Art nr: 2610886265100

      • Ljusblå
      • Puffärmar
      • Bandkrage
      • Light weight
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Cotton.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd9498102106111116121126
      CMidjevidd96100104108113118123128
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd5859606162636465
      FÄrmlängd64656667686969,570
    $123$245
    Så mäter du

Produktinformation

Ljusblå blus med puffärmar och bandkrage. Blusen är tillverkad i en tunn bomull twill som passar utmärkt att bära under varma sommardagar. Detaljerad med 3/4 puffärmar och minimalistiska detaljer som en bandkrage och en slät knäppning med vita knappar. Vi föreslår att du bär den till kostymbyxor eller ett par jeans för en chic somrig stil.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.