Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Patterned Feminine Blouse With Frill

Art nr: 2610986756181

      • Feminin passform
      • Veckad ståkrage & halsringning
      • Veckade manschetter
      • Dold knäppning med beigea pärlemorknappar
      Machine wash, permanent press. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene, mild process. 100% Cotton.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6667686970717273
      FÄrmlängd73,374,375,376,377,378,378,879,3
    $163$325
    Så mäter du

Produktinformation

Den här blusen har en feminin siluett med veckade detaljer längs halsringningen. Den har ett mönster med kedjor på en marinblå bakgrund och passar lika bra på kontoret som på helgen. Skuren i en skräddarsydd passform från bomull twill som har en matt och mjuk yta. Bär den till ett par kostymbyxor för en dressad look eller med jeans för en avslappnad stil.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.