Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Flower Patterned Feminine Shirt

Art nr: 2610006621451

      • Blommigt mönster
      • Klassisk krage
      • Beige pärlemorknappar
      Machine wash, permanent press. Water temperature not above: 30°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C, steam-ironing may be a risk . Dry clean, any solvent except Trichloroethylene, mild process. 100% Viscose.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd80,581,582,583,584,585,58686,5
    295 $
    Så mäter du

Produktinformation

Feminin skjorta skuren från mjuk viskos. Prydd med ett blommigt mönster på en blå-grön bakgrund, beige Pärlemorknappar och en klassisk krage. Bär den till kostymbyxor eller kjol för en chic och samtidigt raffinerad stil.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.