Det verkar som att du använder en gammal webbläsare, vilket kan göra att det inte fungerar som det ska.

Seashell Patterned Feminine Shirt, Short Sleeves

Art nr: 2610616633051

      • Feminin passform
      • Kortärmad
      • Snäckskalsmönster
      Machine wash. Water temperature not above: 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Maximum sole-plate temperature of 150°C. Dry clean, any solvent except Trichloroethylene. 100% Cotton.
      AEU size3436384042444648
      UK size810121416182022
      US size4681012141618
      BBröstvidd96100104108113118123128
      CMidjevidd84889296101106111116
      DBottenvidd100104108112117122127132
      ERygglängd6768697071727374
      FÄrmlängd31323334353636,537
    265 $
    Så mäter du

Produktinformation

Den här feminina skjortan har korta ärmar, ett snäckskalsmönster i blå, gröna och rosa nyanser på en bakgrund i off-white och en klassisk krage. Den här skuren för en feminin siluett. Vi föreslår att du bär den till shorts eller en kjol för en avslappnad look.
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.